U13: Lezárult a futsal szezon

Vasárnap délután zárásához érkezett a futsal bajnokság🔚A téli időszak versenysorozatában U13-as srácaink is pályára léptek és ezúttal az utolsó, negyedik fordulót tudták le⚽️

Három mérkőzés maradt a sorban, amelyet a törökbálinti sportközpontban tekinthettek meg a kíváncsiskodók 👀

🙋‍♂️Pályára lépett: Hegedüs Nimród, Hangyál Zsombor, Oke Olamide, Kottra Nándor, Vereckei Zsombor, Nádházi Gergő, Kozma Vajk, Kaló Milán

🆚Budakeszi LA 1️⃣4️⃣❌️🎯Kozma Vajk

🆚Százhalombattai VUK SE 1️⃣2️⃣❌️🎯Kozma Vajk

🆚Gyáli BKSE 7️⃣1️⃣✅🎯Hangyál Zsombor 3️⃣, Kozma Vajk 2️⃣, Nádházi Gergő 2️⃣

🗣A sorozat zárását követően Kornis Dávid vezetőedző értékelt:

„Értetlenül álltam és állok.. megmagyarázhatatlan, ami történt. Le kell ülnöm a srácokkal megbeszélni a mai napot. Ennél sokkal, de sokkal többre képesek, amit már bizonyítottak is.

Úgy indultunk neki a mai napnak, hogy szépen, méltóképpen zárjuk le a futsal bajnokságot. Nem így történt. Csalódott vagyok..és nem az eredmények, hanem a játék képe miatt. Újra és újra ugyanazok a hibák, rossz döntések jönnek elő… az edzésen sokat gyakoroljuk őket, TUDJÁK, hogyan kell csinálni, amikor jön az éles szituáció, mintha elfelejtenék mire képesek..

Innentől a fókusz a nagypályán van. Van még 1 felkészülési mérkőzésünk, ahol még tudunk csiszolni a tanultakon. 2 hét múlva pedig az első Bajnoki mérkőzés. Szeretném, hogy ezek a hibák ott már nem jönnének elő.”

Ellenfeleinknek köszönjük a mérkőzéseket és további sok sikert kívánunk a szezonban 👏🙏

📸Kaló Norbert

Mert itt focizni jó💙💛

Hajrá Telek!💙💛

U17: Gól nélkül nem megy

Szombat délelőtt elindult az U17-es bajnokság felső házi rájátszása, ahol minden ellenfél kimagasló játékerőt képvisel, így kihívásokból nem lesz hiány tavasszal 💪

Az első fordulóban a 9. kerületbe látogattunk, ahol a Szent István SE vendégeként léptünk pályára. Ugyanitt az őszi alapszakaszban igazságos döntetlen született, na meg 1-1 találat mindkét oldalon🎯

Ezúttal nem kívántuk a véletlenre bízni és támadólag léptünk fel, azonban a felkészülési időszakban is jellemző „találat mentesség” ezúttal is felvette álnok köpenyét és lábainkba férkőzve ziccerek sorát hagyatta ki Velünk❌Ahogyan az pedig a futball nagy könyvében írni vagyon, ellenfelünk egyszer elszaladt és kíméletlenül kihasználta a lehetőséget 1️⃣0️⃣

Fejek rendben voltak és daráltuk tovább a futball malomkerekét, azonban a tendencia folytatódott. Itt sok helyzet kimarad, ott néhányból egy bemegy 2️⃣0️⃣

A kedvünk ezt követően tovaszállt és kénytelenek voltunk végignézni, hogy az egész kispad harmadik alkalommal is „sportszerűen” a kezdőkörbe rohant ünnepelni a gól után 3️⃣0️⃣ Pozitívum, hogy legyőzésünk ilyen nagy fervertény a hazaiak számára⚔️

Le a kalappal a Srácok előtt, mert mentek rendületlenül annak ellenére is, hogy néha K1️⃣ viadalon érezhettük magunkat… 💪🤼‍♂️🤷‍♂️Köszönet továbbá a csapatot elkísérő szülői brigádnak, akik a lelátón ismét verhetetlennek bizonyultak📢

🗣Mérkőzés követően Guta János vezetőedző értékelt:

„A mérkőzés elején két kapkodó csapatot láthattunk a pályán, ezután nekünk sikerült rendezni a sorainkat, dominálni tudtunk, mi irányítottuk a mérkőzést. Négy nagy helyzetet sikerült kialakítani, amit sajnos kihagytunk míg ellenfelünk egy szerencsésen pattanó labdából szerzett vezetést.

A második félidőben szintén mi irányítottunk, újra meg voltak a lehetőségeink, de sajnos ismét az ellenfél szerzett gólt, ezután fejben feladtuk a mérkőzést.

A játékunk teljesen rendben volt, de sajnos ezt a sportot nem helyzetekre, hanem gólokra játszák. Amíg nem tudjuk berúgni a helyzeteket, addig hasonló eredményekre számíthatunk, bízunk a jobb folytatásban…”

A Szent István csapatának gratulálunk és további sok sikert kívánunk a következő mérkőzéseken 👏🙏

📸Kuti László🙏

U9: Foci tornán jártak a srácok

Szombaton a nagytétényi 75JP tornán – a kisebbeket követően – U9 -es korosztályunk is pályára lépett ⚽️A délelőtthöz hasaonlóan ezen korosztály is bővelkedett komoly játékerőt képviselő csapatokban💪

Több hiányzó okán a délelőttöt végig focizó két U8️⃣-as tehetség is erősítette a keretet. A srácok megmérkőzhettek az Újpest, a 4Trainerz, az Ikarus-Maroshegy és a Nagytétényi SE csapatával is 💪

A tornát végül a 6️⃣. helyen zártuk, amelyhez gratulálunk 👏Ügyesek voltatok srácok🔥

🙋‍♂️Pályára lépett: Budai Máté, Frank Boldizsár, Micheller Milán, Papp Gergő, Sárdi Máté, Szövérfi Zsombor és Szücs Olivér

🗣 A torna végén Deák Zsolt vezetőedző értékelt:

„Egy nagyon erős mezőnybe kerültünk, ahol minden mérkőzésen komoly nyomás alá helyeztek bennünket az ellenfelek. A mai nap legnagyobb tanulsága az volt, hogy ilyen csapatok ellen végig nagyon koncentráltan kell játszanunk, mert a legkisebb hibákat is könyörtelenül kihasználják. Több mérkőzésen is egy-egy rövidzárlat okozta a vesztünket.

Ettől függetlenül gratulálok minden játékosnak a mai teljesítményéhez, nagyot küzdöttek a srácok!”

Ellenfeleinknek köszönjük a mérkőzéseket és további sok sikert kívánunk 👏🙏

U8: Bronzéremmel tértünk haza

Kicsik nagy játékától volt hangos a nagytétényi 75JP torna szombaton, ahol ifjaink remek teljesítménnyel zárták a délelőttöt ✅

Kezdésként még beragadt a kézifék, ám azt követően az önfeledt játék meghozta gyümölcsét és éremmel jöhettek haza tehetségeink Nagytétényből 🥉👏

👉Csoportmérkőzések:

🆚UTE „A” 0️⃣5️⃣❌

🆚KISE 4️⃣1️⃣✅

🆚Ikarus-Maroshegy 4️⃣2️⃣✅

🆚Budaörs 2️⃣1️⃣✅

👉A csoport második helyén végezve jöhetett a bronzmeccs.

🆚4Trainerz 3️⃣2️⃣✅

Fantasztikusat mentek a Srácok a délelőtt folyamán 🔥 Büszkék vagyunk Rátok🥰👏💙💛

🙋‍♂️Bronzérmes alakulat: Bencze-Holové Benett, Bozai Balázs, Budai Máté, Nagy Máté, Pakai Bence, Pakai Péter és Sárdi Máté

🗣A torna végén Deák Zsolt vezetőedző értékelt:

„Megilletődötten kezdtük a tornát, a csapat nagy része úgy viselkedett, mintha életében először járt volna ilyen eseményen. Bátortalanul és elképzelés nélkül játszottunk az első mérkőzésen, melynek következtében egy nagyob méretű vereségbe szaladtunk bele az Újpest ellen.

A folytatásban mérkőzésről mérkőzésre javult a játékunk, nagy örömünkre egyre több minden köszönt vissza az edzésen gyakoroltakból, melynek köszönhetően mind a négy hátralevő mérkőzésünket sikerült megnyerni, így végül a harmadik helyen zártuk a tornát!

Gratulálok mindenkinek a mai teljesítményéhez!”

Ellenfeleinknek köszönjük a mérkőzéseket, remek délelőtt volt 👏🙏

U19: Letudtuk az idei első tétmérkőzést

Legidősebb utánpótlás korosztályunk szombaton megkezdte a tavaszi bajnoki sorozatot▶️ Rögtön a szomszédba látogattunk a rájátszás alsó házában, így a budafoki műfüvesen harsant a bajnoki kezdő sípszó⚽️

Sérülések és betegségek nem kíméltek Bennünket az utolsó két hétben, így megfogyatkozva és fiatalabb feljátszókkal, valamint a játékot hősiesen vállaló maródiakkal kezdtük a játékot🚑

A végig döntetlen „szagú” mérkőzésen egy pontrúgás során „érkező” dekoncentráltság mínuszba lendített Bennünket 1️⃣0️⃣, majd az 5️⃣ perces ❗️szünetet követően – ilyen amikor egy pályán sorra jönnek a mérkőzések és sietni kell… – megduplázta előnyét a hazai gárda 2️⃣0️⃣

Rádi Brúnó fél órával a vége előtt higgadtan értékesítette a jogosan megítélt büntetőt 2️⃣1️⃣🎯Ám hiába volt lábunkban az egyenlítés több alkalommal is, nem sikerült pontot szereznünk☹️

Az utóbbi hetek betegség hulláma után nagyot mentetek Srácok, nem sokon múlott a pontszerzés 💪👏

🗣Mérkőzést követően Lukács Tamás vezetőedző értékelt:

„Akarat, alázat és taktikai fegyelem. Talán ez a három legjellemzőbb a szombati játékunkra, amihez gratuláltam is a fiúknak.

Nyilván az eredménynek nem örülük, de a játék képe alapján az egy pontra rászolgáltunk volna. Ehhez meg is voltak a meccslabdáink, de sajnos nem használtuk ki.

Gratulálok a Csapatnak a hozzáálláshoz. Ilyen összetételben még nem játszottunk, de így is helytállt mindenki. Nem szeretek egyénileg értékelni, de most kivételt teszek, mert gratulálok Üveges Petinek, hogy majd 8 hónap után ismét pályára lépett tétemeccsen. Illetve gratulálok a debütáló U17-es játékosnak, Erdei Milánnak, aki fantasztikus teljesítményt nyújtott 90 percen keresztül. Gratulálok továbbá azoknak a játékosoknak is, akik két hét betegséget követően, egy edzéssel a lábukban vállalták ezt a mérkőzést.

Dolgozunk tovább!”

Budafok csapatának gratulálunk és további sok sikert kívánunk a szezonban👏💪

Felnőtt: Győzelem a tavaszi nyitányon

Téli álomból szombaton ébredezhetett felnőtt csapatunk, ugyanis kora délután hármas sípszóra eldörrent a tavaszi bajnoki sorozat ▶️A Sportcentrum füves pályái egyelőre még próbálnak életet lehelni magukba, így ideiglenes jelleggel a taksonyi műfüvest címkéztük fel „hazai”-ra🏠

Ellenfélként a jó erőkből álló Tápiószecső látogatott 🆚„Hozzánk”, mi pedig még emlékezve a nyári odavágóra revansra készülődtünk💪

A téli álom bágyadttá tehette spílereinket, ugyanis az első félidő nem igazán szolgált értékelhető momentummal. Vendégeink mindezt köszönték szépen és már a 1️⃣1️⃣. percben csengettek 0️⃣1️⃣

Nem igazán találtuk az ellenszert sem a szecsői játékra, sem pedig saját magunk aktiválására🛌Az álommanót a szünetben sikerült elűzni, vélhetően az edzői ébresztőnek köszönhetően 🤬

A második félidőben varázsütésre csillant játékunk🪄Bátor fellépésünk kombinatív játékkal párosulva sorra veszélyt jelentett a szecsői kapu előtt, aminek eredményeként Semsei Márk egalizált 1️⃣1️⃣🎯

Nem álltunk le és 1️⃣2️⃣ perccel az egyenlítő találatot követően Gáspár Andris értékesítette a megítélt büntetőt 2️⃣1️⃣🎯

Ha pedig egy üzlet beindul… Jánvári Kiki mutatta meg klasszisát, amikor a jobbról beérkező labdát kapásból pattintotta kapuba félfordulattal 3️⃣1️⃣🎯👀

A második félidőben pazar játékot mutatva sikerült fordítani és győzelemmel kezdeni a tavaszt. Gratula Urak 👏

🗣Mérkőzést követően Béky Gábor vezetőedző értékelt:

„Az első félidőben nagyon lassan és enerváltan futballoztunk, ami engem is meglepett, hiszen az edzések és az edzőmeccsek nem ezt ‘ígérték’. A félidőben ‘megsimogattam’ picit a lelkeket és teljesen más mentalitással jöttünk ki a második játékrészre. Ennek köszönhetően sikerült megfordítanunk a mérkőzést.

Kifejezetten örülök annak, hogy fizikálisan az utolsó pillanatig rendben voltunk.

Gratulálok a Srácoknak!”

Tápiószecső csapatának köszönjük a mérkőzést és további sok sikert kívánunk a szezonban🙏💪