U19: Helyzetekért nem, csak gólokért jár pont

Szerdát követően vasárnap ismét pályára léptek U19-es ifjú titánjaink, ezúttal hazai pályán🏠🏟 Budafok legjobbjai látogattak Halásztelekre 🆚és a szikrázó napsütésben újfent remek csatának lehettek tanúi a kilátogatók 👀

Még talán meg sem izzadtak a pályán lévők, amikor a vendégek Dobos Zalán révén vezetést szereztek a 8. percben 0️⃣1️⃣

Hiába alakítottunk ki az ezt követő 8️⃣2️⃣ percben egy bajnokságra elegendő helyzetet, nem sikerült egyet sem értékesíteni. A helyzeteket azonban ebben a sportágban nem pontozzák, vagy ha igen, akkor csak kedvtelésből papír fecnire❌

Mentek a srácok becsülettel előre, meg is volt az esély, ám ismételten az a kis nüansz hiányzott… Nem baj Srácok 💪👏

🗣Mérkőzést követően Lukács Tamás vezetőedző értékelt:

„A hétközi kisiklást szerettük volna kijavítani a Budafok legyőzésével,de ez sajnos nem sikerült.

Hatalmas nagy akarattal és alázattal játszottak a Srácok, egész merkőzésen dominálva, rengeteg helyzettel, de gól nélkül! Addig amíg nem rúgjuk be a helyzeteinket, nem marad más mint gratulálni az ellenfélnek! A mai napon az elmúlt időszakban nagyon jó teljesítményt nyújtókhoz, sikerült felnőni megint 4-5 embernek – Sztaskó, Obornyák, Lőrincz, Szabó Bence, Szabó Ádám – és ez az utolsó 5 fordulóra mindenféleképpen bizakodásra adhat okot!

Sajnáltam a Fiúkat, mert sokkal többet érdemeltek volna!”