U15: Kettőből kettő

Regionális bajnokságban remek rajtott vett U15-ös brigádunk ezúttal hazai pályán mutathatta meg tudását a Szentlőrinc SE ellen🆚

A második fordulóban ismét sikerült lehúzni a rolót, hiszen kapott gól nélkül hoztuk le a találkozót az NBII-es klub utánpótlás korosztálya ellen⚽🥅Emellett pedig újfent élesek voltunk elől, hiszen Smidt Bence duplájának köszönhetően magabiztosan húztuk be a második mérkőzésünket is💪🔥

Bravó Urak, csak így tovább 👏👏👏

🗣Mérkőzést követően Lukács Tamás vezetőedző értékelt:

„A mérkőzés előtt megbeszélt taktikát a Srácok az első félidőben maradéktalanul betartották, megpróbáltak mindent úgy csinálni, ahogy azt megbeszéltük, gólokat rúgtunk és sok helyzetet alakítottunk ki!

Cserélnem kellett a második félidőben egy sajnálatos sérülés miatt, ami megzavarta a fejeket és már nem azt láttam a pályán, amit szerettem volna! Tudunk mi ennél sokkal jobban játszani és fogunk is!

A mai mérkőzésen 2-3 ember nagyon jó teljesítményére volt szükség, hogy abszolváljuk ezt a meccset, mert csapat szinten ez nagyon kevés volt! Természetesen jár a gratuláció a Csapatomnak az eredményert, amivel ugye 2/2!

Remélem Barni sérülése nem komoly és be tud csatlakozni a munkába, mert jön a Baja és a táblázatot nézve, az „más kávéház” lesz…

Dolgozunk tovább,hogy minél ügyesebb és jobb CSAPATOM legyen!”

Szentlőrinc csapatának köszönjük a mérkőzést és további sok sikert kívánunk a szezonban 🤝🙏