U10: Kelen SC látogatott Halásztelekre

Kedden délután ismét edzőmeccs zajlott az I. számú edzőpályán. Ezúttal U1⃣0⃣-es brigádunk játszotta le idei első mérkőzését, mégpedig a tehetségközpontként működő, minőségi játékerőt képviselő Kelen SC ellen🆚⚽

Öröm volt látni a srácokat, hiszen már nagyon várták a mérkőzést és végig nagy lelkesedéssel vetették bele magukat a meccsbe💪Ifjaink remekül helytálltak neves ellenfelükkel szemben és számtalan pazar megoldásnak tapsolhattak a kilátogatók👏

🙋‍♂️Dan Marcel, Farkas Barnabás, Fóri Gábor, Frank Boldizsár, Galyas Zaki, Kottra Áron, Krajczár Tóbiás, Laci Náron, Pandur Dávid, Pap Ákos, Papp Gergő, Polgár Bence, Sejben Ádám, Sillye Alexander, Szűcs Olivér, Török Gábor

🎯Dan Marcel, Frank Boldizsár és Polgár Bence

Minden pályára lépő játékosunknak gratulálunk👏👏👏

🗣Mérkőzést követően Laci Sándor vezetőedző értékelt:

„A csapat ügyesen próbált helytállni a nagyon összeszokott ellenfél ellen, rúgtunk három gólt, amelyek nagyon szép támadások végén születettek. A játékosok nagy lendülettel kezdtek, aminek következtében gyorsan el is fáradtak a 4×15 perces játékban. Voltak helyezkedési hibák, rossz passzok, rossz kommunikáció, de mindezek mellett a csapat harcolt és ez a legfontosabb, nem adták fel! Ezt beszéltük meccs előtt is, soha ne add fel, küzdj! A hibákat majd játékosan edzés közben kijavítjuk.

Köszönöm mindenkinek a játékát és csak egy dolgot kérek a gyerekektől, csak így tovább.

Köszönjük az ellenfélnek a játékot, nagyon tanulságos volt látni a támadó játékukat, de őket is zavarba tudtuk hozni a második harmadik és negyedik negyedben.”

A Kelen csapatának köszönjük a mérkőzést és gratulálunk teljesítményükhöz. Reméljük hamarosan ismét találkozunk 🤝🙏