U11: Nagyot mentek ismét a srácok

Vasárnap folytatódtak a felsőházi rájátszás küzdelmei a téli futsal sorozatban ⚽️ Két meccs egymás után, kora reggel 💪⏰🛌⚽️

🔵🟡 Törökbálint 3-0 – Az első meccsen magabiztos játékot bemutatva, helyzeteink töredékét kihasználva múltuk felül ellenfelünket 💪 Remek játék, szép gólok 👏👏👏

🔵🟡Dunaharaszti 3-4 – Rögtön az első mérkőzést követően egy szusszanásnyi szünetet követően a körzetközpont ellen meccselhetünk egy jót. Beragadt a kézifék és 4️⃣ mínuszban voltunk, amikor felébredtünk és egy fantasztikus hajrát produkálva püföltük a gólokat. Az idő viszont „megállj”-t parancsolt, hiszen nem marad egy fél perc az egyenlítésre. Küzdeni tudásból csillagos 5️⃣-ös 👏👏👏

Minden pályára lépő játékosunknak gratulálunk👏💪

🗣🎙 Nagy Gábor értékelése a mérkőzést követően:

„Az aktuális futsal fordulóban 2 ellentétes mérkőzét játszottunk.

Az elsőn többet volt nálunk a labda, pozitívum, hogy nagyon sok helyzetet sikerült kidolgoznunk.

A másodikon egy nagyon labdabiztos, emellett jól presszingelő csapattal találkoztunk, akik ellen nem volt könnyű játszani. Itt kiemelném a példás győzni akarást és a minőségi megoldásokat, melyekkel nagyobb hátrányból is felálltunk és nagyon szoros meccsett játszottunk!

Nagy gratuláció a fúknak!”

Ellenfeleinknek köszönjük a remek mérkőzéseket és további sok sikert kívánunk 👏💪🙏