U13: Szív, alázat, futball és hangulat

A felsőházi rájátszásban ezúttal a hétvége már pénteken elkezdődött, hiszen késő délután a játékvezető sípszavára immár a 7. forulóban indult útjára a labda a Németh Ferenc Sportcentrumban ⚽️

Szép számú közönség előtt igazi futball csemegének lehettünk tanúi, ugyanis a rendkívül jó erőkből álló Diósd látogatott a centerre🆚Ellenfelünk játékosainak nagy része a regionális U1️⃣4️⃣-es bajnokság húzóembere és az odavágón aratott győzelmünk miatt is a visszavágás reményével indultak ellenünk ütközetbe 🤜🤛

Mindez látszott is az első etap során, ugyanis kapunkhoz szegeztek Bennünket a vendégek és álmos, félszeg kezdésünk 2️⃣ gólt eredményezett Részükre0️⃣2️⃣

A második negyedben aztán megérkeztünk a meccsbe és sorra alakítottuk ki helyzeteinket, azonban rossz szokásunk ismét villant, ugyanis nem sikerült értékesíteni azokat. Ennek ellenére kézben tartottuk a meccset és egy sokadik elfutás büntetőt eredményezett, amelyet Nádházi Geri higgadtan értékesített, visszahozva a reményt 1️⃣2️⃣🎯

A remény azonban csalóka dolog, mert képes elhúzni a mézesmadzagot🤷‍♂️Mentünk előre, ám egy kontrából mégis a diósdiak szereztek újabb gólt 1️⃣3️⃣

Az esetek többségében ilyenkor széthullik egy csapat, de nem Mi💪Felemelt fejjel még egy fokozatot kapcsoltunk előre és olyan focit produkáltunk, hogy az edzőpályán tréningező nagyobb korosztályok is át-átpillantottak⚽️Az elszántság, az akarat és a megalkuvás nélküli küzdelem nem ismert Részünkről határokat. A szurkolókkal együtt lélegezve mindenki azon volt, rúgjunk még egyet🔥

Záporoztak a vendégek kapujára a lövések, de egy sem talált utat a gólvonalon túlra. Beszédes, hogy az utolsó negyedben látványosan húzta az időt az 1-2 évvel idősebb játékosokból álló ellenfelünk…⏱

Egyenlíteni végül sajnos nem sikerült, ám vastaps kísérte játékosainkat az öltözőbe👏👏👏

Bravó Srácok💪🔥👏

🗣Mérkőzést követően Kornis Dávid vezetőedző értékelt:

„Nehéz szavakat találni egy ilyen mérkőzés után. A srácok a szívüket, lelküket, mindent beleadva és kiadva magukból küzdöttek a győzelemért.

Az első negyedet tompán, kapkodva, kicsit „parázva” kezdtük. Ennek ellenére egy szavam sem lehet, hiszen ismét mi játszottuk a futballt a többi negyedben..sőt az utolsó 20 percben parádézott a csapat, de sajnos a rengeteg helyzetünk kimaradt, a kapusuk pedig kivédte a szemünket is.. Mint az elmúlt mérkőzéseken, ma is rossz döntések születtek a 100%-os ziccereknél. Ezen javítanunk kell mindenféleképpen.

Gratulálok a srácoknak, büszke vagyok rájuk, hiszen egy olyan csapat ellen tudtunk az eredményt leszámítva fölényben játszani, ahol U14 regionális bajnokságba feljátszó játékosok vannak.

Szégyenkezni valónk nincsen..Dolgozunk tovább és reméljük a munka meghozza a gyümölcsét végre!!”