U17: Hétközi forduló, hazai pályán

Szerdai játéknapra került sor szerda délután a Sportcentrumban. U17-es csapatunk fogadta Dunaharaszti legjobbjait🆚Két alkalommal futottunk össze eddig a szezonban ellenfelünkkel és 1-1 győzelmi strigula szerepelt mindkét gárda neve mellett✅

Nagy iramban kezdődött a mérkőzés és rögtön az elején Pete Zsombi 3️⃣0️⃣ méteres szabadrúgás bombája csattant először a felső lécen, majd a gólvonalon🥅Válaszul egy elfutást követő jogos büntetőt értékesítettek a vendégek, így már az első percekben hátrányba kerültünk 0️⃣1️⃣

Mentünk előre és sorra dolgoztuk ki helyzeteinket, de a vendég kontrákban is folyamatosan ott ült a veszély. Aztán a félidő előtt Kanter Barni remek fejesével egalizáltunk 1️⃣1️⃣🎯

Fordulást követően továbbra is mentünk előre a győzelemért, azonban egy távolról kapuba hulló labda összetörte lelkesedésünket 1️⃣2️⃣. Majd amikor újra éledezni kezdtünk volna az ellen pazar formában játszó támadója irgalmatlan és védhetetlen bombát ragasztott kapunkba 1️⃣3️⃣

Jöttünk volna előre eredményben is, ám három helyzetünket is bravúrral hatástalanította a vendég hálóőr, így ezúttal nem sikerült pontot szereznünk hazai pályán.

Mérkőzést követően egy közös vacsorával zártuk a napot, megvendégelve frissen sütött étellel minden pályára lépő játékost 🍗

🗣Mérkőzést követően János Guta vezetőedző értékelt:

„Már az első percben gólt szerezhettünk volna, de abban a szabadrúgásban valahogy benne volt az egész tavaszi szezonunk…. Valahogy nem befelé pattan mostanában a labda. Az első félidőben kiegyenlített játék volt a pályán, azt gondolom közelebb álltunk a vezetés megszerzéséhez.

A második félidő hasonlóan kezdődődött aztán azonban egy „hulló falevél” összetörte az álmainkat. Megyünk tovább, talán egyszer nekünk is lesz szerencsénk ebben a szezonban… Ránk férne, azt gondolom megdolgoztunk már érte.”

Ellenfelünknek gratulálunk és további sok sikert kívánunk a tavaszi folytatásra👏💪🙏