U17: Őrült hullámvasút kilenc góllal

Hétközi bajnoki meccset rendeztünk tegnap este Taksonyban, ugyanis az esőzések miatt kímélve a pályákat műfüre vittük soron következő U17-es tétmeccsünket🏟A jó erőkből álló Biatorbágy látogatott ezúttal Hozzánk, akik az első fordulóban szintén győzelemmel nyitották a sorozatot🆚

Rögtön beindítottuk a támadó gépezetet és már a 3⃣. percben vezettünk Nagy Nikó révén 1⃣0⃣🎯A játék képe nem változott, sorra dolgoztuk ki helyzeteinket, ám szinte az is kimaradt, ami kihagyhatatlan… Teljesen felborult a pálya és csak rajtunk, illetve az ellen kapusán múlt, hogy ne nagyobb arányú különbség legyen már az első félidőben🤷‍♂️

Fordulást követően ott folytattuk, ahol abbahagytuk, azzal a „parányi” különbséggel, hogy 4⃣ perc alatt 3⃣-szor is csengettünk🎯Csapatkapitányunk, Buzás Bálint nyitotta a második félidőt 2⃣0⃣🎯, majd a pazarul játszó Ales Tito duplázott 4⃣0⃣🎯igazi „sulifoci” végén👏

De aki elindul hazafelé, az rosszul döntött, hiszen ezután jöttek csak az igazi izgalmak… Az ellen nem adta fel egy pillanatig sem és rögtön szépített 4⃣1⃣, majd rá 2⃣ percre egy gyönyörű támadás végén közelebb kúszott 4⃣2⃣ Vérszemet kaptak a „biai” srácok és pazarul focizva feljöttek egyre, majd 9⃣ perccel a vége előtt egalizáltak…4⃣4⃣

De még mindig nem volt vége… Amikor már szinte mindenki kihordott lábon három szívinfarktust, jött Nagy Niko és pazar „kanalazással” itthon tartotta a három pontot🔥

Bravó Srácok, ez nagy menet volt👌

🗣Mérkőzést követően Guta János értékelt:

„Kiválóan kezdtük a mérkőzést. Odaszegeztük ellenfelünket a kapujukhoz és hamar gólt szereztünk. Ezután sorra alakítottuk ki a nagyobbnál nagyobb helyzeteket, jól játszottunk, uraltuk a mérkőzést. Kizárólag rajtunk múlott, hogy nem fordultunk legalább 6-7 gólos előnnyel.

A 2. Félidőben aztán elkezdtük berúgdosni a helyzeteket, így az 54. Percben 4-0-nál joggal gondolhattuk, hogy gála meccs lesz ebből. Nem így történt! Érthetetlen módon feladtuk az addig kiválóan működő játékunkat, könnyelmű, hanyag megoldásokat választottunk, teljesen összezavarodtunk, amire ellenfelünk türelmes, higgadt, kombinatív játékkal válaszolt és nem egészen fél óra alatt egalizált.

A végén szerencsére Niko szemfüles találatával sikerült megszereznünk a győzelmet, de azt gondolom így is nagy pofont kaptunk ma.

Helyzeteink alapján két számjegyű gólt is szerezhettünk volna, ehelyett 5 évet öregedtem a padon. Nem szeretnék többet ilyet átélni. Lesz mit videózni. Tanulunk a hibáinkból….”

Biatorbágy csapatának gratulálunk, mert fantasztikusat mentek. További sok sikert kívánunk a folytatásban és már várjuk a visszavágót, mert az ilyen meccsek viszik előre a magyar focit🤝🙏