U19: Nem bírtuk el az emberhátrányt

Hétközi fordulót tudott le szerda délután U19-es csapatunk. Nagy reményekkel és győzelmi eséllyel érkeztünk a 🆚Goldballhoz, ám ezek a reményeink a 17. percben elillantak, köszönhetően egy felesleges kiállításnak🟥Hiába domináltunk emberhátrányban is és alakítottunk ki több helyzetet, hibáinkat könyörtelenül kihasználták vendéglátóink.

A pályán maradók hősiesen küzdöttek, de ellenfelünk így is egy találattal többet ért el, otthon tartva a 3️⃣ pontot.

🗣Mérkőzést követően Lukács Tamás vezetőedző értékelt:

„Sajnos a 17-ik percben, megint egy buta(?),felelőtlen(?) cselekedett miatt emberhátrányba kerültünk! 75-ig percig 1 emberrel kevesebben voltunk, de nem emiatt veszítettünk! 10 emberrel is teljes mértékben uraltuk a mérkőzést, ezt a sok kihagyott helyzet és az ,hogy az ellenfél az egész meccsen 4-szer volt a mi 16osunkon belül mutatja!

Sajnos 2 egyéni hiba miatt kaptunk 2 gólt! A Srácokra egy rossz szavam se lehet, mert hihetetlen melót tettek bele ebbe a mérkőzésbe is, sajnos néha előfordul,hogy nem nagyon igazságos ez a szuper játék!

Hetek óta van a Csapatban 4-5 ember, aki fantasztikus munkát végez – Jezsek,Füle, Rádi, Üveges, Gacsályi – és ez a tegnapi nap hatványozottan igaz volt! Vasárnap megpróbálunk javítani, de nem lesz könnyű!”

A Goldball csapatának gratulálunk és további sok sikert kívánunk a tavaszi folytatásra 👏💪🙏