Felnőtt: Újabb edzőmeccs a felkészülés jegyében

Ismét pályára lépett felnőtt csapatunk ⚽ A felkészülés kellős közepén Csepel 🆚látogatott Halásztelekre, ahol az időjárás – hasonlóan az elmúlt héthez – ezúttal is nyári „arcát” mutatta ☀️💥

Két hétnyi munkát követően a keret nagy része már jelen volt a felkészülési mérkőzésen, amelyen Nádas és Jánvári mellett Tamás Dávid is betalált ⚽🎯

Mérkőzést követően Gábor Béky vezetőedző értékelt:

🗣„Az első félidőben nagyszerűen futballoztunk. Meg volt végig az alázat és az akarat. Újfent látszódott, hogy ha berúgjuk a helyzeteinket, akkor akár több góllal is vezethetünk és megnyerhetjük a mérkőzést.

A második félidővel – 15-20 percet leszámítva – szintén elégedett voltam. Azt viszont még egyszer nem engedhetjük meg magunknak, hogy lehajtott fejjel közlekedünk a pályán, amikor gólt vagy gólokat kapunk.

Dolgozunk tovább, bizakodó vagyok.”

Ellenfelünknek köszönjük a mérkőzést és további sok sikert kívánunk a szezonban 🙏💪