U9: Budafokon fociztunk

Múlt hét szerdán Budafok meghívására a „szomszédba” látogattunk egy edzőmeccs erejéig ⚽️ Párhuzamosan két pályán rúgták tehetségeink a labdát, így mindenki újabb hasznos játékpercekkel gazdagodhatott 💪

💁‍♂️Pályára lépők: Bencze-Holové Benett, Budai Máté, Császári Alex, Farkas Barnabás, Frank Boldizsár, Nagy Máté, Pakai Bence, Pakai Péter, Papp Gergő, Polgár Bence, Szövérfi Zsombor és Szücs Olivér

🗣Az edzőmeccset követően Zsolt Deák vezetőedző értékelt:

„Két pályán, 4×15 percet játszottunk a házigazda Budafok ellen, ahol az első negyedben ismét megilletődötten kezdtünk, amit ellenfelünk könyörtelenül kihasznált, így több gólos előnnyel fordultak a második negyedre.

A szünetet követően azonban sikerült váltanunk és sokkal kiegyenlítettebb lett a játék, mind a két pályán remek megoldásokat és szép gólokat láthattunk. Ellenfelünknek köszönjük a mérkőzést, egy nagyon jól és szimpatikusan játszó csapattal találkoztunk.”