U19: Sikeres évnyitó

Legidősebb utánpótlás csapatunk is belecsapott a felkészülési mérkőzések sorozatába 💪⏯

A téli szünet utáni két hetes edzések frissítéseként Budatéténybe voltunk hivatalosak edzőmeccsre, amelynek során 3×30 percnyi játék volt a penzum💪⏱ Bíró Zsolti duplája és Sztaskó Zola találata plusz töltetet adhat a kemény felkészülés további időszakára a srácoknak, hiszen győzelemmel kezdhettük az újévet ✌️

🙋‍♂️Pályára lépő játékosaink: Lőrincz Márk, Lindner Szabolcs, Obornyák Dávid, Pokornyi Tamás, Szabó Dániel, Jezsek Levente, Gacsályi Krisztián, Füle Kristóf, Rádi Brúnó, Szabó Bence, Sztaskó Zola, Üveges Péter és Bíró Zsolt

Szép volt Fiúk 👏👏👏

🗣Mérkőzést követően Lukács Tamás vezetőedző értékelt:

„Végre elkezdtünk mérkőzéseket játszani, még ha ezek csak felkeszülési meccsek is. Egész héten – szó szerint – hóban, sárban, ködben, fagyban edzettünk ezért fantasztikus dolog volt egy ilyen jól előkészített pályán, napsütésben játszani!

Belekezdtünk egy új edzés módszerbe, ami eddig jól működik véleményem szerint, de ennek a tényleges eredményét majd csak tavasszal fogjuk meg látni. A hétvégi mérkőzés elérte a célját, gyakorlatilag egy nagyon kemény, erős edzésnek felelt meg, ráadásul a Csapat 80%-a végig játszotta a mérkőzést. Dolgozunk tovább, hogy a bajnokságban jól szerepeljünk!”