Felnőtt: Pont nélkül maradtunk Üllőn

A múlt heti sikeres tavaszi startot követően ezúttal Üllőre látogattunk, a menetrend szeszélyének „hála” vasárnap délután 🚗

A napsütéses időben 🌤tökéletesnek közel sem mondható pályán már a 7. percben hátrányba kerültünk 1-0❌ Hiába billent erősen felénk a labdabirtoklás mutató, helyzetekig igen, ám gólokig nem jutottunk. A hazai gárda szépen felhúzta a falat és kontrákra berendezkedve a fordulást követően növelte is az előnyt 2️⃣0️⃣❌

Mentünk előre rendületlenül, ám ezen a napon szinte semmi sem sikerült. Aztán 2️⃣0️⃣ perccel a vége előtt Semsei Márk pazar cseleit követően lőtt a léc alá és visszajött a remény 2️⃣1️⃣🎯

Egy felesleges szabálytalanság büntetőhöz juttatta a zöld-fehérben játszó vendéglátókat, akik köszönték szépen a lehetőséget és újra két gólosra hízlalták az előnyt 3️⃣1️⃣❌

Ahogyan azt kell, több volt a játék megszakítás és időhúzás a hazaiak részéről, mint a tiszta játékperc, ám ennek ellenére Tamás Dávid révén ismét felkúsztunk egy mínuszra 3️⃣2️⃣🎯

Ugyan mindenki küzdött és ment előre becsülettel, ám ez egy olyan nap volt, amikor a fontos pillanatok nem nekünk kedveztek. Van ilyen 🤷‍♂️

Hétvégén lehet javítani ✅

🗣Mérkőzést követően Béky Gábor vezetőedző értékelt:

„Sajnálom a mai mérkőzést, mert három pontért érkeztünk. Ez nem sikerült ugyan, ám egy rossz szavam sem lehet a csapatra, mert mindent megtettek a srácok, hogy győztesen távozzunk.

Ma egy olyan nap volt, amikor minden kimaradt, mindenről lemaradtunk és minden felpattant… Ilyen ez a játék, de ezért is szeretjük, bármennyire is nem jó most. Sok helyzetet dolgoztunk ki, de rossz döntéseket hoztunk, vagy a labda pattant olyan irányba, ami ma nem nekünk kedvezett.

Ma még bánkódunk, holnap már készülünk a következő meccsre!”

Üllő csapatának gratulálunk és további sok sikert kívánunk a tavaszi szezonban👏💪🙏