U17: Magabiztos győzelem

Szombat délelőtt hazai pályán volt ismét jelenése U17-es csapatunknak ⚽️A két vereségből érkező Iváncsa ellen 🆚kötelezőnek ígérkezett a siker, azonban általában ezek a mérkőzések szoktak a leginkább nehezek lenni 💪

1️⃣ perc sem telt el és Nagy Nikó megadta a meccs alaphangját, hiszen „feljátszó” gólgépünk rögtön gólt pattintott 1️⃣0️⃣⚽️🎯

A találat megnyugtatólag hatott, olyannyira, hogy számtalan gólhelyzetünk egyikét sem sikerült gólra váltani ⚽️❌ugyanis ha épp nem mi tévesztettünk célt, az ellen kapusa parádézott 🧤⛔️Egy öngól azonban még a szünet előtt „segítségünkre” sietett, így nyugodtan mehettünk szusszanni 2️⃣0️⃣⚽️🎯⏸

Fordulást követően a sérüléséből visszatérő Pete Zsombi 1️⃣ perc alatt beköszönt 👋végleg eldöntve a meccset 3️⃣0️⃣⚽️🎯

A mérkőzés hátralévő részében még egy vagon helyzet maradt kihasználatlanul⚽️❌ám ne legyünk elégedetlenek: mindenki játéklehetőséget kapott, rúgtunk 3️⃣ gólt, hátul lehúztuk a rolót ❌és ezáltal pedig bezsebeltük a fontos 3️⃣pontot☑️

Bravó srácok, szép munka 👏💪

🗣Mérkőzést követően Guta János vezetőedző értékelt:

„Lélektanilag nagyon jókor jött ez a siker a múlt heti fiaskó után. Nem kérdés, hogy végig domináltunk a meccsen. A félidőben akár 5-6 gólos előnnyel is fordulhattunk volna, ha csak a legnagyobb helyzeteket nézem.

Összességében a három gólnak örülünk, a három pontnak örülünk, viszont a 16/3-as helyzetkihasználáson javítani kell. Nehéz olyan csapat ellen játszani, akik 11 emberrel védekeznek, de azt gondolom ezt most megoldottuk. Pórbáltuk a széleken megbontani ellenfelünket, illetve átlövésekkel is operálni. Utóbbiak nem igazán voltak ezúttak megfelelően kivitelezettek. Ellenben a szélső játékunk remek volt, külön kiemelném Incze Gerit, aki rengeteget robotolt és Kuti Levit aki remekül segítette a felfutásokat.

Cserejátékosok közül mindenki jól szállt be a játékba, de közülük is kiemelném Bágyi Gerit, aki egyre jobb erőállapotban van.

Dolgozunk tovább, jövő héten igazi erőfelmérő következik.”

Ellenfelünknek köszönjük a mérkőzést és további sok sikert kívánunk a szezonban 👏💪🙏