U11zöld: Nagytétényi vendégjáték

A válogatott meccs másnapjának reggelén már korán „csatasorba” állt U11-es „zöld” brigádunk, ugyanis a Nagytétényi SE meghívására edzőmeccsre voltunk hivatalosak szombaton 🤝

A 9 órás kezdés álmos szemekre talált, illetve néhány hiányzóra, így végül mindössze egy cserével vettük fel a küzdelmet a hazaiak ellen⚽️A 4 etapból álló mérkőzésen végül mindenki kellő játékperccel gazdagodhatott és ugyan végül gratulálhattunk vendéglátóinknak, ismét jót fociztunk👏

🙋‍♂️Balogh Richárd, Megyery Dániel, Nagy Norbert, Odri Bence, Papp Ádám, Székely Krisztián, Timár Noel, Váczi Balázs

🎯 Timár Noel, Váczi Balázs

Köszönet a szülőknek, akik a vendégszektort megtöltve végig biztatták a srácokat📢

🗣A mérkőzést követően Laci Sándor vezetőedzőt helyettesítő Zsolt Deák értékelt:

„4×15 percet játszottunk, ahol egy negyedet leszámítva jól fociztak a srácok! Igyekeztünk egészen a kapustól felépíteni a játékot és a széleken támadásokat vezetni, ami többször sikerült is, de a befejezéseknél nem voltunk elég pontosak!

Védekezéseben azonban sokkal fegyelmezettebbnek kell lennünk, több gól is elkerülhető lett volna, ha egy kicsit jobban odafigyelünk a labda nélküli helyezkedésre!

Ettől függetlenül gratulálok mindenkinek a mai teljesítményéhez, főleg úgy, hogy egy cserével hoztuk le a mai napot!”

Nagytétény csapatának köszönjük a meghívást és a remek mérkőzést. Várjuk az újabb találkozást 👏💪🙏