U17: Gól igen, pont még nem

Harmadik felsőházi fordulót is letudta hétvégén U17-es csapatunk, amely ezúttal az alapszakasz győzteshez látogatott, Siófokra 🚌

Elegánsan lépjünk túl azon, hogy a házigazdák a mérkőzés helyszínétől 5 (!) km-re tudtak csak lehetőséget adni az átöltözésre, ellenben a hazaiaknak jutott a helyszínen is öltöző🤷‍♂️

Lendüljünk át azon, hogy csapatkapitányunkat a mérkőzés 27. percében játékon kívül (!) úgy letalpalták, hogy mérkőzést követően kórházban „kötött ki”, ellenben ezért mindössze egy sárga kártya volt a „jutalom”🤷‍♂️

Engedjük el, hogy a pálya mellett „szurkoló” hazai nézők a világ legtermészetesebb módján harsogtak válogatott szitokszavakat 15-16 éves játékosainknak 🤷‍♂️

Több, mint egy félidőt emberhátrányban játszva🟥 (ha valaki megindokolja a kiállítás jogosságát vedégünk egy egyéni képzésre) hiába egyenlítettünk ki és érdemeltünk pontot, gól már nem, pont viszont még hiányzik tavasszal 🤷‍♂️

🗣Mérkőzést követően Guta János vezetőedző értékelt:

„Hétvégén a jelenlegi listavezető otthonába látogattunk, ahol egy kissé felforgatott alakulattal érkeztünk. Az első félidőben nem csak, hogy eltüntettük a tabellán látható különbséget a két csapat között, de azt gondolom jobban játszottunk, mint ellenfelünk.

A 27. percben Pete Zsombi sárga lapot kapott egy szabálytalanság után. Amíg a játékvezető könyvelt ellenfele felugrott és szándékosan Zsombi térdébe talpalt, ezzel súlyos sérülést okozva. A piros lap elmaradt…nem úgy a 44. percben, amikor Zsombit második sárga lappal kiállította a játékvezető.

A félidőben szerkezetet váltottunk, amivel ellenfelünk nem nagyon tudott mit kezdeni egészen az 58. percig, amikor egy lecsúszott beadás a hosszúban landolt. 10 emberrel a cél az volt, hogy maradjon tartásunk, ne essünk össze. Ez olyannyira sikerült, hogy a 76. percben kiegyenlítettünk. Sajnos egy perccel később ismét elpártolt tőlünk a szerencse, egy kapusról kijövő labda éppen az ellenfél elé pattant, aki közelről nem hibázott.

Nagyot mentek a srácok, dicséret illeti őket, jól alkalmazkodtak a kialakult szituációhoz és küzdeni akarásból ötösre vizsgáztak. Sajnos ezért ma sem járt pont…”

Ellenfelünknek köszönjük a „vendéglátást”, kívánunk további sok sikert a tavasz során🤷‍♂️